Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń jeszcze dziś

Dane adresowe

 • Adres firmy

  Metal-Sim Wojciech Simlat Ludgierzowiece 7, 55-106 Zawonia.

Napisz do nas  Doskonała
  Na podstawie 34 opinii
  ewa klimczak
  ewa klimczak
  2024-04-05
  Piękne i unikatowe przedmioty, wykonane z należytą starannością. Warto zlecić i zaufać doświadczeniu firmy. Właściciel cały czas pozostaje w kontakcie z zamawiającym i dogrywa szczegóły. Działa charytatywnie i wspiera jak może lokalną społeczność. Naprawdę warto, bardzo polecam ;)!
  Daniel Jstr
  Daniel Jstr
  2024-03-27
  Szybko, sprawnie i skutecznie. Profile wykonane starannie i dokladnie. Polecam
  Lidia Rubin
  Lidia Rubin
  2024-02-26
  Pan Wojtek jest b. rzetelnymn i uczciwym mlodym czlowiekiem ma wiele interesujacych pomyslow przy tym zalezy. mu zeby spelnic oczekiwania klienta Firma dotrzymuje ustalonych terminow dba o wysoka jakosc uslug Jestem zadowolona ze wspolpracy. Polecam!!!
  Hans Niec
  Hans Niec
  2024-02-07
  Pan Wojtek to nie tylko młody i profesjonalny fachowiec, to także człowiek o wysokiej klasie, słowny, cały czas w kontakcie, trzyma się ustaleń, wynagradza ewentualne przesunięcia w terminach, mimo że o takiej możliwości informuje z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Szczerze? Teraz takie podejście do małego klienta to zaleta droższa od pieniędzy, Pan Wojtek nie naciąga, szuka alternatyw, no po prostu miazga na rynku metaloplastyki! Po realizacji zlecenia jestem w stanie dopowiedzieć tylko: mógłbym zapłacić więcej o 30%, a i tak wg mnie to mało jak na starania Pana Wojtka! Pozdrawiam, Tomek z Nieciszowa.
  Wojciech Adamus
  Wojciech Adamus
  2024-02-07
  Zadzwoniłem do Pana Wojciecha z pytaniem czy jest możliwość wykonania ogrodzenia metalowego ,które zbliżone będzie do już istniejącego drewnianego rozpadającego się ogrodzenia ( wzór , kolor ) . W odpowiedzi usłyszałem ,, tak nie będzie problemu ’’ . Nie ukrywam że w pierwszej chwili pomyślałem ,, Gość’’ nie ma zleceń i powie ,i zrobi wszystko żeby je mieć. Pomyliłem się , moje odczucia miały się nijak do rzeczywistości.Następnego dnia Pan Wojciech pobrał wymiary dopytał o wszystkie szczegóły , zaproponował rozwiązanie z wykończeniem w ocynku ogniowym , i od tak ,udostępnił mi projekt który w 100 % odzwierciedlał już istniejący wzór bramy i przęseł. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Ogrodzenie wygląda rewelacyjnie . Zdecydowanie polecam usługi Pana Wojciecha!
  A R
  A R
  2024-02-06
  Szczerze polecam firmę. Trafiłam na nią przypadkiem w Internecie. Po napisaniu wiadomości, Właściciel od razu się ze mną skontaktował, wszystko ustaliliśmy telefonicznie i przez wiadomości. Pan Wojciech podjął się zlecenia bez umowy i zaliczki. Co prawda czas, na który się umówiliśmy, nieco się wydłużył, ale na każde zapytanie miałam odpowiedź i zapewnienie o realizacji. W końcu przyszły hookery i okazały się idealne do naszej kuchni :) super jakość i styl. Polecam Ania
  Agata Kulczycka
  Agata Kulczycka
  2024-02-06
  Polecam firmę. Zamawiałam stelarze pod stoliki, jakość wykonania bardzo dobra, estetycznie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą.